1999'da kurulan Mirart Collection polyester üzerine gümüş kaplama ürünler üretir. Çalışma alanı hat sanatları ve rölyef modelleridir.
Mirart Collection Türkiye'de ilk kez içbükey kabartma hat modellerini gümüş ile kaplayarak kendine özgü tasarımını yansıtmıştır.

Tüm dünyadaki iç dizayn ağına adapte ürünler üretir... Ürünleri hem klasik, hem de modern dünyayı yansıtır
Her hat çalışması çağımızın değerli koleksiyoncuları için sınırlı sayıda üretildiği için kalite standartları yüksek tutulmuştur.
Çalışmalar sertifikaları ve özel kutuları içinde seri numaraları ile değerli koleksiyonculara sunulmaktadır.
Ürünlerimiz 990 ayar gümüş ile kaplıdır, ürünlerimizin uzun bir süre içinde aşınmasını engellemek ve ilk günkü görünümünü

koruması için özel bir cila ile kaplanmıştır.
Günümüzde birçok farklı üründe kullanılan kristal taşlar yeni ürünlerimizin neredeyse tamamına yakınında kullanılmıştır.

Kristal taşların muhteşem uyumu ile bezenmiş ürünlerimiz farklılık yaratmak, şık ve zengin bir görünüm elde etmek isteyen

her iç dekorasyonun ışıltılı alternatif bir parçası olmuştur.

 

MİRART COLLECTİON;

For the very first time in TURKEY and all around the world reflects “concave-relief” calligraphy its authentic designs to silver thought a method we apply.Each of calligraphy Works are pruduced in limited numbers to the ESTEEMED COLLECTORS OF OUR CENTURY and all rights of produced Works belong to MİRART COLLECTİON. Works are offered for you esteemed collectors along with their certificates and serial Numbers in their special boxes. As products coated with 990 carats Silver turns dark by time, all products and work produced by MİRART COLLECTİON are coated with a special lacguer to enable the first-dayappearance of products for a long period of time.

Kurumsal Ürünlerimizden...